Jobarco - Profibuskabel - PUR-PBT-CKY
Brutoprijs
27,51
per 1 m
Jobarco - Profibuskabel - PUR-PBT-CKY
Ons artikelnummer
2655221
Artikelnummer fabrikant
0151070
Type nummer
PUR-PBT-CKY
EAN-code
8719725023325
Oppervlakte geleider
Blank
Nom. geleiderdoorsnede
0.75 mm²
Samenstelling geleider
Klasse 6 = extra soepel
Aantal aders
8
Aantal groepen getwist
4
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
0151070METER PUR-PBT-CKY 4X2X0,75 AFG. RUPSKABEL ZW HV
PUR-PBT-CKY 4 X 2 X 0,75 HIGHF
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2655221 |
| Artikelnummer fabrikant | 0151070 |
| EAN-code | 8719725023325 |
| Artikelklasse (ETIM) | Data- en communicatiekabel |
| Merk | Jobarco |
| Serie | |
| Type nummer | PUR-PBT-CKY |
| Omschrijving | Highflex PUR-PBT-CKY 4 x 2 x 0,75 mm2 zwart |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 6 = extra soepel |
| Aantal aders | 8 |
| Aantal groepen getwist | 4 |
| Getwist | Per twee |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Adercodering | Kleur |
| Afscherming groepen | Geen |
| Samenslag | Bundel |
| Afscherming collectief | Vlechtwerk |
| Kabel langswaterdicht | Nee |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
| Mantelmateriaal | Polyurethaan (PU) |
| Mantelkleur | Zwart |
| Bewapening/armering | Geen |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Ja |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Ja |
| Brandvertraging | Volgens IEC/EN 60332-1-2 |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 8.6 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing met geforceerde geleiding | 86 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 86 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 86 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -30 - 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -50 - 90 °C |
| UV-bestendig | Ja |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Geschikt als telefoonkabel | Nee |
| Geschikt als computer data kabel | Ja |
| Geschikt als signaalkabel | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 27,51 per 1 m |