Intercable - Lasdop - 1000V
Brutoprijs
8,10
Intercable - Lasdop - 1000V
Ons artikelnummer
4217549
Artikelnummer fabrikant
646004
Type nummer
1000V
EAN-code
8014212143211
Aantal aders
1 - 1
Aderdoorsnede
1 - 25 mm²
Nom. geleiderdiameter
10 - 10 mm
Kleur
Rood
Productomschrijving
646004 ISOLATIEHULS MET GRIP Ø
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4217549 |
| Artikelnummer fabrikant | 646004 |
| EAN-code | 8014212143211 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lasdop |
| Merk | Intercable |
| Serie | |
| Type nummer | 1000V |
| Omschrijving | Isolatiehuls met grip Ø10x40mm VDE 1000V |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal aders | 1 - 1 |
| Aderdoorsnede | 1 - 25 mm² |
| Nom. geleiderdiameter | 10 - 10 mm |
| Kleur | Rood |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st