Ideaal - Buigveer - 80cm 1 1/4"
Brutoprijs
44,32
Ideaal - Buigveer - 80cm 1 1/4"
Ons artikelnummer
1142322
Artikelnummer fabrikant
94200
Type nummer
80cm 1 1/4"
EAN-code
8715089942005
Met binnenkabel
Nee
Buisdiameter
31.75 - 31.75 mm
Geschikt voor aluminium buis
Nee
Geschikt voor kunststof buis
Ja
Geschikt voor koperen buis
Nee
Productomschrijving
94200 BUIGVEER 1 1/4" 0,8MTR BUIGVEER
IDEAAL buigveer 1 1/4"x 80cm verzinkt hoogw. verendraad 3x3 mm zonder binnenKABEL, Geproduceerd in Nederland
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1142322 |
| Artikelnummer fabrikant | 94200 |
| EAN-code | 8715089942005 |
| Artikelklasse (ETIM) | Buigveer |
| Merk | Ideaal |
| Serie | Ideaal |
| Type nummer | 80cm 1 1/4" |
| Omschrijving | IDEAAL buigveer 1 1/4"x 80cm verz. verendraad 3x3mm zonder binnenKABEL |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Met binnenkabel | Nee |
| Buisdiameter | 31.75 - 31.75 mm |
| Geschikt voor aluminium buis | Nee |
| Geschikt voor kunststof buis | Ja |
| Geschikt voor koperen buis | Nee |
| Geschikt voor stalen buis | Nee |
| Geschikt voor roestvaststalen buis | Nee |
| Geschikt voor overige buismaterialen | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,35 kg |
| Afmeting verpakking | 84 x 10 x 5 CMT |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 44,32 per 1 st |
Artikel bevat 1 st