ICC - Luidsprekerkabel - 2x0,35
Brutoprijs
89,90
per 100 m
ICC - Luidsprekerkabel - 2x0,35
Ons artikelnummer
4287031
Artikelnummer fabrikant
765530
Type nummer
2x0,35
EAN-code
8712251082835
Nom. geleiderdoorsnede
0.35 mm²
Materiaal aderisolatie
Polyvinylchloride (PVC)
Adercodering
Kleur
Aderkleur
Rood/zwart
Mantelmateriaal
Geen
Productomschrijving
765530 LUIDSPREKERKABEL, 2X0,3
Hemmink LSSN 2x0,35mm² rd/zw H5000
Luidsprekerkabel, 2x0,35mm2, rood/zwart
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4287031 |
| Artikelnummer fabrikant | 765530 |
| EAN-code | 8712251082835 |
| Artikelklasse (ETIM) | Luidsprekersnoer |
| Merk | ICC |
| Serie | |
| Type nummer | 2x0,35 |
| Omschrijving | Hemmink LSSN 2x0,35mm² rd/zw H5000 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.35 mm² |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Adercodering | Kleur |
| Aderkleur | Rood/zwart |
| Mantelmateriaal | Geen |
| Aantal aders | 2 |
| Kabelgeometrie | Vlak/plat |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 5000 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 1 x 1 x 1 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 89,90 per 100 m |