Hummel - Wartel kabel-/buisinvoer - 1692160050
Ons artikelnummer
2153684
Artikelnummer fabrikant
1692160050
Type nummer
1692160050
EAN-code
4033878442067
Geschikt voor kabeldiameter
4 - 8 mm
Type schroefdraad
Metrisch
Nom. draadmaat metrisch/Pg
16
Met trekontlasting
Nee
Materiaal
Metaal
Productomschrijving
HSK-MZ-EMC M16X1,5
Kabelwartel HSK-MZ-EMC, metrisch, M 16 x 1,5, klembereik 6 - 10, vernikkeld messing, EMC, geen Ex, temp.bereik -40 - 100
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2153684 |
| Artikelnummer fabrikant | 1692160050 |
| EAN-code | 4033878442067 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Hummel |
| Serie | HSK-MZ-EMC |
| Type nummer | 1692160050 |
| Omschrijving | HSK-MZ-EMC M16X1,5 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 4 - 8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 16 |
| Met trekontlasting | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 6 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Overig |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Afgeschermd | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 15 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,035 kg |
| Afmeting verpakking | 0,02 x 0,02 x 0,029 M |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,43 per 1 st |
Artikel bevat 1 st