Hummel - Wartel kabel-/buisinvoer - 1634120051
Ons artikelnummer
2152956
Artikelnummer fabrikant
1634120051
Type nummer
1634120051
EAN-code
4033878434598
Geschikt voor kabeldiameter
2 - 5 mm
Type schroefdraad
Metrisch
Nom. draadmaat metrisch/Pg
12
Met trekontlasting
Nee
Materiaal
Metaal
Productomschrijving
HSK-M-Ex-d M12x1,5
Kabelwartel HSK-M-PVDF-Ex-d, metrisch, M 12 x 1,5, klembereik 2 - 5, vernikkeld messing, geen EMC, EX-d, temp.bereik -20 - 130
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2152956 |
| Artikelnummer fabrikant | 1634120051 |
| EAN-code | 4033878434598 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Hummel |
| Serie | HSK-M-Ex-d |
| Type nummer | 1634120051 |
| Omschrijving | HSK-M-Ex-d M12x1,5 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 2 - 5 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 12 |
| Met trekontlasting | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 14 mm |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Overig |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 130 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Ja |
| Voor explosieveilige zone gas | 1, 2 |
| Voor explosieveilige zone stof | 20, 21, 22 |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 43 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,03 kg |
| Afmeting verpakking | 0,014 x 0,014 x 0,019 M |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 23,88 per 1 st |
Artikel bevat 1 st