Hummel - Wartel kabel-/buisinvoer - 1610200030
Ons artikelnummer
1181789
Artikelnummer fabrikant
1610200030
Type nummer
1610200030
EAN-code
4033878430507
Geschikt voor kabeldiameter
6 - 12 mm
Type schroefdraad
Metrisch
Nom. draadmaat metrisch/Pg
20
Met trekontlasting
Nee
Materiaal
Metaal
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
HSK-M-EX M20 lange tap M20X1,5 6-12MM MESSING
Kabelwartel HSK-M-Ex, metrisch-lang, M 20 x 1,5, klembereik 6 - 12, vernikkeld messing, geen EMC, Ex-e, temp.bereik -20 - 95
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1181789 |
| Artikelnummer fabrikant | 1610200030 |
| EAN-code | 4033878430507 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Hummel |
| Serie | HSK-M-Ex |
| Type nummer | 1610200030 |
| Omschrijving | HSK-M-EX M20 lange tap |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 6 - 12 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 20 |
| Met trekontlasting | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 10 mm |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Overig |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 95 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Ja |
| Voor explosieveilige zone gas | 1, 2 |
| Voor explosieveilige zone stof | 20, 21, 22 |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 15 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,033 kg |
| Afmeting verpakking | 0,022 x 0,022 x 0,023 M |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,28 per 1 st |
Artikel bevat 1 st