Hummel - Wartel kabel-/buisinvoer - 1609210001
Ons artikelnummer
1004810
Artikelnummer fabrikant
1609210001
Type nummer
1609210001
EAN-code
4033878429662
Geschikt voor kabeldiameter
13 - 18 mm
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
21
Met trekontlasting
Nee
Materiaal
Metaal
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
HSK-M PG 21 PG21 13-18MM VERNIKKELD
Kabelwartel HSK-M PG21, voor kabel 13-18 mm, messing vernikkelt, met O-ring
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1004810 |
| Artikelnummer fabrikant | 1609210001 |
| EAN-code | 4033878429662 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Hummel |
| Serie | HSK-M |
| Type nummer | 1609210001 |
| Omschrijving | HSK-M PG 21 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 13 - 18 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 21 |
| Met trekontlasting | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Schroefdraadlengte | 7 mm |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Overig |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 36 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,052 kg |
| Afmeting verpakking | 0,03 x 0,03 x 0,024 M |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,15 per 1 st |
Artikel bevat 1 st