Hummel - Wartel kabel-/buisinvoer - 1609110060
Ons artikelnummer
1144058
Artikelnummer fabrikant
1609110060
Type nummer
1609110060
EAN-code
4033878429389
Geschikt voor kabeldiameter
5 - 10 mm
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
11
Met trekontlasting
Nee
Materiaal
Metaal
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
HSK-M PG 11 lange tap PG11 LANG 5-10MM VERNIKKELD
Kabelwartel HSK-M PG11 lang schroefdraad, voor kabel 5-10 mm, messing vernikkelt, met O-ring
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1144058 |
| Artikelnummer fabrikant | 1609110060 |
| EAN-code | 4033878429389 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Hummel |
| Serie | HSK-M |
| Type nummer | 1609110060 |
| Omschrijving | HSK-M PG 11 lange tap |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 5 - 10 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 11 |
| Met trekontlasting | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Schroefdraadlengte | 10 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Overig |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 28 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,027 kg |
| Afmeting verpakking | 0,02 x 0,02 x 0,022 M |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,43 per 1 st |
Artikel bevat 1 st