Hummel - Wartel kabel-/buisinvoer - 1609070001
Ons artikelnummer
1004797
Artikelnummer fabrikant
1609070001
Type nummer
1609070001
EAN-code
4033878429266
Geschikt voor kabeldiameter
3 - 6.5 mm
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
7
Met trekontlasting
Nee
Materiaal
Metaal
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
HSK-M PG 7 PG7 3-6,5MM VERNIKKELD
Kabelwartel HSK-M PG7, voor kabel 3-6,5 mm, messing vernikkelt, met O-ring
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1004797 |
| Artikelnummer fabrikant | 1609070001 |
| EAN-code | 4033878429266 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Hummel |
| Serie | HSK-M |
| Type nummer | 1609070001 |
| Omschrijving | HSK-M PG 7 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 3 - 6.5 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 7 |
| Met trekontlasting | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Schroefdraadlengte | 5 mm |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Overig |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 174 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,011 kg |
| Afmeting verpakking | 0,014 x 0,014 x 0,019 M |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,07 per 1 st |
Artikel bevat 1 st