Hummel - Wartel kabel-/buisinvoer - 1590070014
Ons artikelnummer
1004782
Artikelnummer fabrikant
1590070014
Type nummer
1590070014
EAN-code
4033878426913
Geschikt voor kabeldiameter
4 - 8 mm
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
7
Met trekontlasting
Nee
Materiaal
Kunststof
Productomschrijving
HSK-KE PG 7 Grijs Verloopwartel PG7 GRIJS 4-8MM
Kabelwartel HSK-KE PG7, voor kabel 4-8 mm, polyamide
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1004782 |
| Artikelnummer fabrikant | 1590070014 |
| EAN-code | 4033878426913 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Hummel |
| Serie | HSK-KE |
| Type nummer | 1590070014 |
| Omschrijving | HSK-KE PG 7 Grijs Verloopwartel |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 4 - 8 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 7 |
| Met trekontlasting | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Schroefdraadlengte | 8 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Nee |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| RAL-nummer | 7035 |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,007 kg |
| Afmeting verpakking | 0,019 x 0,019 x 0,022 m |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st