Hummel - Wartel kabel-/buisinvoer - 1306500050
Brutoprijs
155,78
Hummel - Wartel kabel-/buisinvoer - 1306500050
Ons artikelnummer
2151470
Artikelnummer fabrikant
1306500050
Type nummer
1306500050
EAN-code
4033878418925
Type schroefdraad
Metrisch
Nom. draadmaat metrisch/Pg
50
Met trekontlasting
Nee
Materiaal
Metaal
Spoed schroefdraad
1.5 mm
Productomschrijving
HOEKFLENS-ZN M50x1,5
Hoekflens FW-ZN, metrisch, M 50 x 1,5, drukgiet, geen EMC, geen Ex, temp.bereik -20 - 95
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2151470 |
| Artikelnummer fabrikant | 1306500050 |
| EAN-code | 4033878418925 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Hummel |
| Serie | FW-ZN |
| Type nummer | 1306500050 |
| Omschrijving | HOEKFLENS-ZN M50x1,5 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 50 |
| Met trekontlasting | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 13 mm |
| Sleutelwijdte | 60 mm |
| Materiaalkwaliteit | Zink drukgegoten |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP56 |
| Slagvast | Nee |
| Kleur | Overig |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Knie 90 graden |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 95 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 15 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 2 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,541 kg |
| Afmeting verpakking | 0,089 x 0,089 x 0,069 M |
| Volle verpakking bevat | 2 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 155,78 per 1 st |
Artikel bevat 1 st