Hummel - Veerring - 1329100070
Brutoprijs
4,27
Hummel - Veerring - 1329100070
Ons artikelnummer
2151781
Artikelnummer fabrikant
1329100070
Type nummer
1329100070
EAN-code
04033878006474
Materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Materiaalkwaliteit
RVS 316 (V4A)
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Model
Open binnenvertanding
Dikte
1.5 mm
Productomschrijving
Exios tandveerring RVS 1inch TANDVEERRING
Tandveerring, NPT, 1" NPT, RVS 1.4401, geen EMC, Ex-e/-d
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2151781 |
| Artikelnummer fabrikant | 1329100070 |
| EAN-code | 04033878006474 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veerring |
| Merk | Hummel |
| Serie | EXIOS |
| Type nummer | 1329100070 |
| Omschrijving | Exios tandveerring RVS 1inch |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (V4A) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Open binnenvertanding |
| Dikte | 1.5 mm |
| Binnendiameter | 35 mm |
| Buitendiameter | 49.5 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 36 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 40 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,013 kg |
| Volle verpakking bevat | 40 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4,27 per 1 st |
Artikel bevat 1 st