Hugro - Metalen kabelbeschermslang - 401.2327
Brutoprijs
10,92
per 1 m
Hugro - Metalen kabelbeschermslang - 401.2327
Ons artikelnummer
2661993
Artikelnummer fabrikant
0905006
Type nummer
401.2327
EAN-code
8719725097524
Productomschrijving
0905006 401.2327 BSL 23X27MM BESCHERMSLANG METAAL
401.2327 SLANG METAAL
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2661993 |
| Artikelnummer fabrikant | 0905006 |
| EAN-code | 8719725097524 |
| Artikelklasse (ETIM) | Metalen kabelbeschermslang |
| Merk | Hugro |
| Serie | |
| Type nummer | 401.2327 |
| Omschrijving | 401.2327 Beschermslang metaal 23x27mm |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,92 per 1 m |