HK / HAKA - Verlengsnoer - H05VV-F
Brutoprijs
10,69
HK / HAKA - Verlengsnoer - H05VV-F
Ons artikelnummer
1082784
Artikelnummer fabrikant
513300101
Type nummer
H05VV-F
EAN-code
8713284007963
Aansluiting 1
Veiligheidsstekker CEE 7/4 (type F)
Aansluiting 2
Koudapparaatstekker recht
Aantal aders
3
Nom. geleiderdoorsnede
0.75 mm²
Lengte
2.5 m
Productomschrijving
AANSLUITSNOER H05VV-F 3X0,75
Apparaatsnoer 65 H05VV-F 3G0,75 zwart 2,5 meter
Apparaatsnoer 65 °C met randaarde steker (schuin) en aan de andere kant een apparaatcontrasteker C13 (recht).
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1082784 |
| Artikelnummer fabrikant | 513300101 |
| EAN-code | 8713284007963 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aansluitleiding |
| Merk | HK / HAKA |
| Serie | Apparaatsnoer |
| Type nummer | H05VV-F |
| Omschrijving | App.sn. 65 H05VV-F 3G0,75 zw 2,5 m |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Aansluiting 1 | Veiligheidsstekker CEE 7/4 (type F) |
| Aansluiting 2 | Koudapparaatstekker recht |
| Aantal aders | 3 |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Lengte | 2.5 m |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Temperatuurbestendigheid | -15 - 65 °C |
| Nom. spanning | 250 V |
| Gespiraliseerde kabel | Nee |
| Beschermingsgeleider (geel/groene ader) | Ja |
| Met snoerschakelaar | Nee |
| Buitendiameter circa | 6.5 mm |
| Connectorsysteem systeemgebonden | Nee |
| Mantelkleur | Zwart |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Nom. stroom | 6 A |
| Nom. spanning | 250 - 250 V |
| Met aardgeleider | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kabelinvoer aansluiting 1 | Schuin (gehoekt) |
| Kabelinvoer aansluiting 2 | Recht |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,239 kg |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,69 per 1 st |
Artikel bevat 1 st