HK / HAKA - Verlengsnoer - H05RR-F
Brutoprijs
8,42
HK / HAKA - Verlengsnoer - H05RR-F
Ons artikelnummer
1170799
Artikelnummer fabrikant
513300001
Type nummer
H05RR-F
EAN-code
8713284001640
Aansluiting 1
Veiligheidsstekker CEE 7/4 (type F)
Aantal aders
3
Nom. geleiderdoorsnede
1 mm²
Lengte
1 m
Mantelmateriaal
Rubber
Productomschrijving
513300001 H05RR-F 3X1 QMM ZW. APPARAATSN. ZW. L= 1 MTR
Apparaatsnoer 120 H05RR-F 3G1,00 zwart 1 meter
Apparaatsnoer 120 °C met randaarde steker (schuin) en aan de andere kant een apparaatcontrasteker C15 (recht)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1170799 |
| Artikelnummer fabrikant | 513300001 |
| EAN-code | 8713284001640 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aansluitleiding |
| Merk | HK / HAKA |
| Serie | Apparaatsnoer |
| Type nummer | H05RR-F |
| Omschrijving | App.sn. 120 H05RR-F 3G1,00 zw 1 m |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Aansluiting 1 | Veiligheidsstekker CEE 7/4 (type F) |
| Aantal aders | 3 |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Lengte | 1 m |
| Mantelmateriaal | Rubber |
| Temperatuurbestendigheid | -15 - 120 °C |
| Nom. spanning | 250 V |
| Gespiraliseerde kabel | Nee |
| Beschermingsgeleider (geel/groene ader) | Ja |
| Met snoerschakelaar | Nee |
| Buitendiameter circa | 7 mm |
| Connectorsysteem systeemgebonden | Nee |
| Mantelkleur | Zwart |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Nom. stroom | 10 A |
| Nom. spanning | 250 - 250 V |
| Met aardgeleider | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kabelinvoer aansluiting 1 | Schuin (gehoekt) |
| Kabelinvoer aansluiting 2 | Recht |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,14 kg |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,42 per 1 st |
Artikel bevat 1 st