Helu - Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg - NYM-J/-O PVC-Sheathed Cable
Ons artikelnummer
2642325
Artikelnummer fabrikant
39067
Type nummer
NYM-J/-O PVC-Sheathed Cable
EAN-code
4060892259555
Geleidermateriaal
Koper
Oppervlakte geleider
Blank
Samenstelling geleider
Klasse 1 = massief
Aantal aders
5
Aders getwist
Nee
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
39067M0001 NYM-J 5 X 2,5 RE 1MTR
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2642325 |
| Artikelnummer fabrikant | 39067 |
| EAN-code | 4060892259555 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Helu |
| Serie | NYM-J |
| Type nummer | NYM-J/-O PVC-Sheathed Cable |
| Omschrijving | NYM-J 5 X 2,5 RE (Ø 12mm) (Snijlengte) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Samenstelling geleider | Klasse 1 = massief |
| Aantal aders | 5 |
| Aders getwist | Nee |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Adercodering | Kleur |
| Aderkleur | Meerdere |
| Scherm | Nee |
| Litze | Nee |
| Vochtbarrière | Overig |
| Bewapening/armering | Overig |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Mantelkleur | Grijs |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Nee |
| Brandvertraging | Volgens IEC/EN 60332-1-2 |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Buitendiameter circa | 12.3 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 70 °C |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Nom. spanning U | 500 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,27 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 621,40 per 100 m |