Helu - Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg - Vehicle Cable FLRY-Type A (FLK-R) /
Brutoprijs
503,00
Helu - Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg - Vehicle Cable FLRY-Type A (FLK-R) /
Ons artikelnummer
2650557
Artikelnummer fabrikant
28529
Type nummer
Vehicle Cable FLRY-Type A (FLK-R) /
EAN-code
4060892218620
Geleidermateriaal
Koper
Oppervlakte geleider
Blank
Samenstelling geleider
Klasse 5 = soepel
Aantal aders
1
Materiaal aderisolatie
Polyvinylchloride (PVC)
Productomschrijving
28529S0500 FLRY-B 1,5 WIT AUTOM. KABEL S500
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2650557 |
| Artikelnummer fabrikant | 28529 |
| EAN-code | 4060892218620 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Helu |
| Serie | Vehicle Cable FLRY-Type A (FLK-R) / |
| Type nummer | Vehicle Cable FLRY-Type A (FLK-R) / |
| Omschrijving | FLRY-B 1x1,5 mm² White (Ø 2,4mm) (500m Spoel) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Aantal aders | 1 |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Adercodering | Kleur |
| Aderkleur | Wit |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Nee |
| Brandvertraging | Nee |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Buitendiameter circa | 2.5 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 105 °C |
| Nom. spanning U | 24 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | haspel van 500 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 503,00 per 1 st |
Artikel bevat 500 m