Helu - Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg - SiF 1x16
Ons artikelnummer
2622589
Artikelnummer fabrikant
24701
Type nummer
SiF 1x16
EAN-code
8721389485470
Geleidermateriaal
Koper
Oppervlakte geleider
Blank
Nom. geleiderdoorsnede
16 mm²
Samenstelling geleider
Klasse 5 = soepel
Aantal aders
1
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
24701R0100 SiF 16 ZWART SILICONENSNOER HV R100
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2622589 |
| Artikelnummer fabrikant | 24701 |
| EAN-code | 8721389485470 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Helu |
| Serie | SIFF |
| Type nummer | SiF 1x16 |
| Omschrijving | SiF 1X16 mm² Black (Ø 7,4mm) (100m Ring) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 16 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Aantal aders | 1 |
| Specificatie aderisolatie | Rubber - siliconenrubber (SIR) |
| Adercodering | Kleur |
| Aderkleur | Zwart |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Ja |
| Brandvertraging | Volgens IEC/EN 60332-1-2 |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Buitendiameter circa | 7.6 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -60 - 180 °C |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Nom. spanning U | 500 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Ring van 100 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 18,77 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 961,20 per 1 st |