Helu - Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg - NYKY-J 3x25
Ons artikelnummer
2645268
Artikelnummer fabrikant
32644
Type nummer
NYKY-J 3x25
EAN-code
Nom. geleiderdoorsnede
25 mm²
Samenstelling geleider
Klasse 1 = massief
Geleidervorm
Rond
Aantal aders
3
Materiaal aderisolatie
Polyvinylchloride (PVC)
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
32644H1000 NYKY-J 3X25 RM/16 VOEDINGSKABEL H1000
De prijs en beschikbaarheid van dit artikel zijn op aanvraag. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2645268 |
| Artikelnummer fabrikant | 32644 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Helu |
| Serie | NYKY-J |
| Type nummer | NYKY-J 3x25 |
| Omschrijving | NYKY-J 3X25 RM / 16 (Ø 27,8mm) (1000m Haspel) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. geleiderdoorsnede | 25 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 1 = massief |
| Geleidervorm | Rond |
| Aantal aders | 3 |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Adercodering | Kleur |
| Scherm | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Nom. doorsnede hulpader | 16 mm² |
| Nom. doorsnede concentrische geleider | 0 mm² |
| Bewapening | Nee |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Mantelkleur | Zwart |
| Brandvertraging | Nee |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Buitendiameter circa | 27.8 mm |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -30 - 70 °C |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Nom. spanning U | 1 kV |
Logistiek
| Levertermijn | Op aanvraag |
| Aantal eenheden in artikel | Haspel van 1000 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2550 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) |