Helu - Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg - NAYY-J 5x240
Ons artikelnummer
2644575
Artikelnummer fabrikant
34045
Type nummer
NAYY-J 5x240
EAN-code
4060892265907
Nom. geleiderdoorsnede
240 mm²
Samenstelling geleider
Klasse 1 = massief
Geleidervorm
Rond
Aantal aders
5
Materiaal aderisolatie
Polyvinylchloride (PVC)
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
34045M0001 NAYY-J 5X240 / rm ZWART 1MTR
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2644575 |
| Artikelnummer fabrikant | 34045 |
| EAN-code | 4060892265907 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Helu |
| Serie | NAYY |
| Type nummer | NAYY-J 5x240 |
| Omschrijving | NAYY-J 5x240 / rm (Ø 70mm) (Snijlengte) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. geleiderdoorsnede | 240 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 1 = massief |
| Geleidervorm | Rond |
| Aantal aders | 5 |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Adercodering | Kleur |
| Scherm | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Mantelkleur | Zwart |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Buitendiameter circa | 70 mm |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 70 °C |
| Nom. spanning U0 | 600 kV |
| Nom. spanning U | 1 kV |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6,86 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8.602,00 per 100 m |