Helu - Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg - (N)HMH-O 2x1,5
Ons artikelnummer
2642508
Artikelnummer fabrikant
51976
Type nummer
(N)HMH-O 2x1,5
EAN-code
4060892259913
Geleidermateriaal
Koper
Oppervlakte geleider
Blank
Nom. geleiderdoorsnede
1.5 mm²
Samenstelling geleider
Klasse 1 = massief
Aantal aders
2
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
51976M0001 (N)HMH-O 2 X 1,5 RE 1MTR
De prijs en beschikbaarheid van dit artikel zijn op aanvraag. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2642508 |
| Artikelnummer fabrikant | 51976 |
| EAN-code | 4060892259913 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Helu |
| Serie | (N)HMH-O |
| Type nummer | (N)HMH-O 2x1,5 |
| Omschrijving | (N)HMH-O 2 X 1,5 RE (Ø 8,9mm) (Snijlengte) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 1 = massief |
| Aantal aders | 2 |
| Aders getwist | Nee |
| Materiaal aderisolatie | Overig |
| Adercodering | Kleur |
| Aderkleur | Meerdere |
| Scherm | Nee |
| Litze | Nee |
| Vochtbarrière | Overig |
| Bewapening/armering | Overig |
| Mantelmateriaal | Overig |
| Mantelkleur | Grijs |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Ja |
| Brandvertraging | Nee |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Buitendiameter circa | 9.2 mm |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Nom. spanning U | 500 V |
Logistiek
| Levertermijn | Op aanvraag |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,082 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) |