Helu - Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg - HELUTHERM 145 MULTI-C 1x10
Ons artikelnummer
2615546
Artikelnummer fabrikant
52286
Type nummer
HELUTHERM 145 MULTI-C 1x10
EAN-code
8721389610933
Nom. geleiderdoorsnede
10 mm²
Samenstelling geleider
Klasse 5 = soepel
Aantal aders
1
Materiaal aderisolatie
Polyolefine
Mantelmateriaal
Polyolefine
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
52286H0500 HELUTHERM 145 MC 1X10 -35/+120GR ZW H500
De prijs en beschikbaarheid van dit artikel zijn op aanvraag. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2615546 |
| Artikelnummer fabrikant | 52286 |
| EAN-code | 8721389610933 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Helu |
| Serie | HELUTHERM 145 MULTI-C |
| Type nummer | HELUTHERM 145 MULTI-C 1x10 |
| Omschrijving | HELUTHERM 145 MULTI-C 1X10 mm² (Ø 8,4mm) (500m Haspel) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. geleiderdoorsnede | 10 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Aantal aders | 1 |
| Materiaal aderisolatie | Polyolefine |
| Mantelmateriaal | Polyolefine |
| Mantelkleur | Zwart |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Ja |
| Brandvertraging | Volgens IEC/EN 60332-1-2 |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Buitendiameter circa | 8.4 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 34 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -35 - 120 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -55 - 145 °C |
| Nom. spanning U0 | 300 kV |
| Nom. spanning U | 5 kV |
Logistiek
| Levertermijn | Op aanvraag |
| Aantal eenheden in artikel | Haspel van 500 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 89,5 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) |