Helu - Voedingskabel >= 1 kV, voor beweegbare toepassingen - Single 600-J/-O
Brutoprijs
34.087,50
Helu - Voedingskabel >= 1 kV, voor beweegbare toepassingen - Single 600-J/-O
Ons artikelnummer
2641643
Artikelnummer fabrikant
10897
Type nummer
Single 600-J/-O
EAN-code
8721389312899
Nom. spanning U0
0.6 kV
Nom. spanning U
1 kV
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
10897H0500 SINGLE 600-J 1G120 H500
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2641643 |
| Artikelnummer fabrikant | 10897 |
| EAN-code | 8721389312899 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor beweegbare toepassingen |
| Merk | Helu |
| Serie | SINGLE 600-J |
| Type nummer | Single 600-J/-O |
| Omschrijving | SINGLE 600-J 1G120 mm² (Ø 22,3mm) (500m Haspel) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Nom. spanning U | 1 kV |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Haspel van 500 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 731,5 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 34.087,50 per 1 st |