Helu - Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen - OZ-603 2x0,75
Brutoprijs
923,00
Helu - Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen - OZ-603 2x0,75
Ons artikelnummer
2625023
Artikelnummer fabrikant
83705
Type nummer
OZ-603 2x0,75
EAN-code
8721389703697
Aantal aders
2
Nom. geleiderdoorsnede
0.75 mm²
Adercodering
Cijfers
Mantelkleur
Grijs
Samenstelling geleider
Klasse 5 = soepel
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
83705H0500 OZ-603 2X0,75 UL-CSA-HAR STUURSTR.KAB H500
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2625023 |
| Artikelnummer fabrikant | 83705 |
| EAN-code | 8721389703697 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen |
| Merk | Helu |
| Serie | OZ-603 |
| Type nummer | OZ-603 2x0,75 |
| Omschrijving | OZ-603 UL-CSA-HAR 2x0,75 mm² (Ø 6,2mm) (500m Haspel) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal aders | 2 |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Adercodering | Cijfers |
| Mantelkleur | Grijs |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Getwist | Nee |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Afscherming groepen | Geen |
| Afscherming collectief | Geen |
| Draagorgaan | Geen |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Beschermd tegen torderen | Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Nee |
| Brandvertraging | Volgens IEC/EN 60332-1-2 |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 6.2 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 47 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 25 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 90 °C |
| Nom. spanning U | 600 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Haspel van 500 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 28,2 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 923,00 per 1 st |