Helu - Voedingskabel >= 1 kV, voor beweegbare toepassingen - Media technology
Brutoprijs
Op aanvraag
Helu - Voedingskabel >= 1 kV, voor beweegbare toepassingen - Media technology
Ons artikelnummer
2649024
Artikelnummer fabrikant
400150
Type nummer
Media technology
EAN-code
4060892305320
Materiaal aderisolatie
Polyvinylchloride (PVC)
Buitendiameter circa
22.6 mm
Draagorgaan
Geen
Beschermd tegen torderen
Nee
Mantelmateriaal
Polyvinylchloride (PVC)
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
400150H1000 LOADCABLE 18G2,5 0,6/1kV H1000
De prijs en beschikbaarheid van dit artikel zijn op aanvraag. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2649024 |
| Artikelnummer fabrikant | 400150 |
| EAN-code | 4060892305320 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor beweegbare toepassingen |
| Merk | Helu |
| Serie | Loadcable 0,6/1kV |
| Type nummer | Media technology |
| Omschrijving | Loadcable 0,6/1kV 18G2,5 mm² (Ø 22,6mm) (1000m Haspel) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Buitendiameter circa | 22.6 mm |
| Draagorgaan | Geen |
| Beschermd tegen torderen | Nee |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Mantelkleur | Zwart |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
Logistiek
| Aantal eenheden in artikel | Haspel van 1000 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 778 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) |