Helu - Stuurstroomkabel - JZ-500 black 2x0,5
Brutoprijs
355,00
Helu - Stuurstroomkabel - JZ-500 black 2x0,5
Ons artikelnummer
2588644
Artikelnummer fabrikant
10340
Type nummer
JZ-500 black 2x0,5
EAN-code
8721389305785
Aantal aders
2
Nom. geleiderdoorsnede
0.5 mm²
Adercodering
Cijfers
Mantelkleur
Zwart
Samenstelling geleider
Klasse 5 = soepel
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
10340H0500 OZ-500 ZW 2X0,5 STUURSTR.KABEL NR.GECOD H500
Wordt gebruikt voor flexibele toepassingen met gemiddelde mechanische belasting, vrije beweging, zonder trekbelasting en zonder gedwongen bewegingsregeling in droge, vochtige en natte ruimtes, evenals buitenshuis. Mag niet direct in de grond of water worden gelegd. Wordt gebruikt als verbindings- en besturingskabel in machine- en installatiebouw, in machinegereedschap, productielijnen, assemblagelijnen en transportbanden.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2588644 |
| Artikelnummer fabrikant | 10340 |
| EAN-code | 8721389305785 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen |
| Merk | Helu |
| Serie | JZ-500 black |
| Type nummer | JZ-500 black 2x0,5 |
| Omschrijving | OZ-500 Black 2x0,5 mm² (Ø 4,8mm) (500m Haspel) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal aders | 2 |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.5 mm² |
| Adercodering | Cijfers |
| Mantelkleur | Zwart |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Getwist | Nee |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Afscherming groepen | Geen |
| Afscherming collectief | Geen |
| Draagorgaan | Geen |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Beschermd tegen torderen | Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Nee |
| Brandvertraging | Volgens IEC/EN 60332-1-2 |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Buitendiameter circa | 5.4 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 41 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 22 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -15 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Nom. spanning U | 500 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Haspel van 500 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 20 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 355,00 per 1 st |