Helu - Montagesnoer - SiF / SiFF / SIF/GL / SID, SID/GL
Ons artikelnummer
2622844
Artikelnummer fabrikant
47013
Type nummer
SiF / SiFF / SIF/GL / SID, SID/GL
EAN-code
4060892250217
Geleidermateriaal
Koper
Oppervlakte geleider
Vertind
Samenstelling geleider
Klasse 5 = soepel
Aantal aders
1
Specificatie aderisolatie
Rubber - siliconenrubber (SIR)
Productomschrijving
47013H0050 SiF/GL 50 WIT SILICONENSNOER HV H50
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2622844 |
| Artikelnummer fabrikant | 47013 |
| EAN-code | 4060892250217 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Helu |
| Serie | SiD/GL |
| Type nummer | SiF / SiFF / SIF/GL / SID, SID/GL |
| Omschrijving | SiF/GL 1X50 mm² White (Ø 13,4mm) (50m Haspel) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Vertind |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Aantal aders | 1 |
| Specificatie aderisolatie | Rubber - siliconenrubber (SIR) |
| Adercodering | Kleur |
| Aderkleur | Wit |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Ja |
| Brandvertraging | Volgens IEC/EN 60332-1-2 |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Buitendiameter circa | 13.6 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -60 - 180 °C |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Nom. spanning U | 500 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Haspel van 50 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 28,89 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.571,90 per 1 st |