Helu - Montagesnoer - UL-Style 1015 1xAWG20 1x1,5
Brutoprijs
628,00
Helu - Montagesnoer - UL-Style 1015 1xAWG20 1x1,5
Ons artikelnummer
3378066
Artikelnummer fabrikant
60311
Type nummer
UL-Style 1015 1xAWG20 1x1,5
EAN-code
Geleidermateriaal
Koper
Oppervlakte geleider
Vertind
Nom. geleiderdoorsnede
1.5 mm²
AWG-maat
20
Aantal aders
1
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
UL-STYLE 1015 1XAWG20 ROZE 1000M
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3378066 |
| Artikelnummer fabrikant | 60311 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Helu |
| Serie | UL-Style 1015 |
| Type nummer | UL-Style 1015 1xAWG20 1x1,5 |
| Omschrijving | |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Vertind |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| AWG-maat | 20 |
| Aantal aders | 1 |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Adercodering | Kleur |
| Aderkleur | Roze |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 105 °C |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Nee |
| Brandvertraging | Nee |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Buitendiameter circa | 2.6 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 105 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -30 - 105 °C |
| Nom. spanning U0 | 0 V |
| Nom. spanning U | 600 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1000 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 628,00 per 1 st |
Artikel bevat 1000 m