Helu - Data- en communicatiekabel - SUPERTRONIC-C-PVC 5x0,34
Ons artikelnummer
2612498
Artikelnummer fabrikant
49645
Type nummer
SUPERTRONIC-C-PVC 5x0,34
EAN-code
8721389588973
Nom. geleiderdoorsnede
0.34 mm²
Samenstelling geleider
Klasse 6 = extra soepel
Aantal aders
5
Getwist
Nee
Materiaal aderisolatie
Polyvinylchloride (PVC)
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
49645H0500 SUPERTRONIC-C-PVC 5X034 AFG.STUURSTR KL C H500
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2612498 |
| Artikelnummer fabrikant | 49645 |
| EAN-code | 8721389588973 |
| Artikelklasse (ETIM) | Data- en communicatiekabel |
| Merk | Helu |
| Serie | SUPERTRONIC-C-PVC |
| Type nummer | SUPERTRONIC-C-PVC 5x0,34 |
| Omschrijving | SUPERTRONIC-C-PVC 5X0,34 mm² (Ø 6,3mm) (500m Haspel) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.34 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 6 = extra soepel |
| Aantal aders | 5 |
| Getwist | Nee |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Adercodering | Kleur |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Mantelkleur | Grijs |
| Brandvertraging | Volgens IEC/EN 60332-1-2 |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Buitendiameter circa | 6.3 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Haspel van 500 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 35,1 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.621,00 per 1 st |