HellermannTyton - Oprektang voor rektules - NA1K/3 ML
Productomschrijving
NA1K/3 ML DRIEDOORNTANG 1/3
om eenvoudig elastische kous om bekabeling / connectoren aan te brengen. kous glijdt gemakkelijk over de doornen. grepen van tang samendrukken, over kabel trekken. grepen sluiten, kous wordt gemakkelijk geplaatst. gebruik van Hellerine-glijmiddel wordt aanbevolen. Dit gereedschap is bedoel om allerlei soorten tules eenvoudig en snel te monteren. De tules worden over de 3 doornen geschoven en door het samendrukken van de tang geopend. Op die manier kunnen de tules over de kabel worden getrokken en worden zij door het sluiten van de tang op de kabel geplaatst.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2464297 |
| Artikelnummer fabrikant | 621-10103 |
| EAN-code | 4031026185194 |
| Artikelklasse (ETIM) | Oprektang voor rektules |
| Merk | HellermannTyton |
| Serie | 65 |
| Type nummer | NA1K/3 ML |
| Omschrijving | Driedoorntang 1/3 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 2.5 - 5 mm |
| Verwisselbare doorn | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,28 kg |
| Afmeting verpakking | 0,145 x 0,075 x 0,075 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 111,15 per 1 st |
Artikel bevat 1 st