HellermannTyton - Krimpslang - TREDUX-1.5/0.5 PO-X GNYE 20
Brutoprijs
6,47
HellermannTyton - Krimpslang - TREDUX-1.5/0.5 PO-X GNYE 20
Ons artikelnummer
2462604
Artikelnummer fabrikant
319-00157
Type nummer
TREDUX-1.5/0.5 PO-X GNYE 20
EAN-code
4031026227641
Model
Dunwandig
Krimpinterval
3:1
Binnendiameter voor inkrimping
1.5 mm
Binnendiameter na inkrimping
0.5 mm
Nom. diameter in inch
Overig
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
TREDUX-1.5/0.5 PO-X GNYE 20 KRIMPKOUS 3:1 LENGTE 1 M DUNWANDIG 1,5/0,5 GROEN/GEEL
uit cross-linked polyolefine vervaardigde, dunwandige flexibele krimpkous. lengten van 1 m, geleverd in praktische displaydoos. 9 maten van 1, 5 tot en met 101,6 mm. verkrijgbaar per lengte of per doos. TREDUX dunwandige krimpkous wordt gebruikt voor elektrische isolatie in het algemeen en mechanische bescherming voor kabels en aders.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2462604 |
| Artikelnummer fabrikant | 319-00157 |
| EAN-code | 4031026227641 |
| Artikelklasse (ETIM) | Krimpslang |
| Merk | HellermannTyton |
| Serie | 22 |
| Type nummer | TREDUX-1.5/0.5 PO-X GNYE 20 |
| Omschrijving | Krimpkous 3:1 lengte 1 m dunwandig 1,5/0,5 groen/geel doos 20 lengtes |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Model | Dunwandig |
| Krimpinterval | 3:1 |
| Binnendiameter voor inkrimping | 1.5 mm |
| Binnendiameter na inkrimping | 0.5 mm |
| Nom. diameter in inch | Overig |
| Wanddikte na krimpen | 0.45 mm |
| Lengte | 1 m |
| Bedrijfstemperatuur | -55 - 135 °C |
| Kleur | Groen/geel |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Met inwendige kleefstof | Nee |
| Bedrukbaar | Nee |
| UL-toelating | Ja |
| Type | Warmkrimp |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 20 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
| Afmeting verpakking | 1,068 x 0,053 x 0,053 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6,47 per 1 st |
Artikel bevat 1 st