HellermannTyton - Krimpslang - TF31-9/3 PO-X YE 30
Brutoprijs
129,44
HellermannTyton - Krimpslang - TF31-9/3 PO-X YE 30
Ons artikelnummer
2462737
Artikelnummer fabrikant
333-30904
Type nummer
TF31-9/3 PO-X YE 30
EAN-code
4031026226736
Model
Dunwandig
Krimpinterval
3:1
Binnendiameter voor inkrimping
9 mm
Binnendiameter na inkrimping
3 mm
Nom. diameter in inch
Overig
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
TF31-9/3 PO-X YE 30 KRIMPKOUS 3:1 FLEXIBEL 9/3 GEEL
uit polyolefine vervaardigde, dunwandige en flexibele krimpkous. slechts enkele maten voor een breed toepassingsgebied, reduceert voorraadposities. snel krimpend, bij lage krimptemperatuur. vlamvertragend en UL224-VW1 listed. TF31 komt tot zijn recht als hoge eisen aan brandveiligheid worden gesteld. De kous kan worden gebruikt voor isolatie en markering van bekabeling en leidingwerk.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2462737 |
| Artikelnummer fabrikant | 333-30904 |
| EAN-code | 4031026226736 |
| Artikelklasse (ETIM) | Krimpslang |
| Merk | HellermannTyton |
| Serie | 21 |
| Type nummer | TF31-9/3 PO-X YE 30 |
| Omschrijving | Krimpkous 3:1 flexibel 9/3 geel rol 30 M |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Dunwandig |
| Krimpinterval | 3:1 |
| Binnendiameter voor inkrimping | 9 mm |
| Binnendiameter na inkrimping | 3 mm |
| Nom. diameter in inch | Overig |
| Wanddikte na krimpen | 0.8 mm |
| Lengte | 30 m |
| Bedrijfstemperatuur | -55 - 135 °C |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Met inwendige kleefstof | Nee |
| Bedrukbaar | Nee |
| UL-toelating | Ja |
| Type | Warmkrimp |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 30 m |
| Minimale bestelafname | 2 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,86 kg |
| Afmeting verpakking | 0,4 x 0,4 x 0,06 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 129,44 per 1 st |
Artikel bevat 30 m