HellermannTyton - Krimpslang - HIS-PACK-3.2/1.6 PO-X BK 10
Brutoprijs
11,29
HellermannTyton - Krimpslang - HIS-PACK-3.2/1.6 PO-X BK 10
Ons artikelnummer
2462258
Artikelnummer fabrikant
300-30320
Type nummer
HIS-PACK-3.2/1.6 PO-X BK 10
EAN-code
4031026133584
Model
Dunwandig
Krimpinterval
2:1
Binnendiameter voor inkrimping
3.2 mm
Binnendiameter na inkrimping
1.6 mm
Nom. diameter in inch
1/8"
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
HIS-PACK-3.2/1.6 PO-X BK 10 KRIMPKOUS 2:1 DISPENSERBOX 3,2/1,6 ZWART
cross-linked polyolefine, dunwandig en flexibel. praktische dispenserbox inclusief tabel met maatvoeringen. leverbaar zwart, rood, blauw, transparant en geel/groen. in 10 afmetingen van 1,2 tot en met 25,4 mm. transparante uitvoering is halogeenvrij. Toepassingen waarbij een betrouwbare elektrische isolatie en bescherming tegen mechanische invloeden gegeven moet zijn.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2462258 |
| Artikelnummer fabrikant | 300-30320 |
| EAN-code | 4031026133584 |
| Artikelklasse (ETIM) | Krimpslang |
| Merk | HellermannTyton |
| Serie | 22 |
| Type nummer | HIS-PACK-3.2/1.6 PO-X BK 10 |
| Omschrijving | Krimpkous 2:1 dispenserbox 3,2/1,6 zwart rol 10 M |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Model | Dunwandig |
| Krimpinterval | 2:1 |
| Binnendiameter voor inkrimping | 3.2 mm |
| Binnendiameter na inkrimping | 1.6 mm |
| Nom. diameter in inch | 1/8" |
| Wanddikte na krimpen | 0.5 mm |
| Lengte | 10 m |
| Bedrijfstemperatuur | -55 - 125 °C |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Met inwendige kleefstof | Nee |
| Bedrukbaar | Nee |
| UL-toelating | Ja |
| Type | Warmkrimp |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 10 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,235 kg |
| Afmeting verpakking | 0,165 x 0,055 x 0,18 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,29 per 1 st |
Artikel bevat 10 m