HellermannTyton - Kabelbundelslang - SBPTFE9 PTFE NA 5
Brutoprijs
258,82
HellermannTyton - Kabelbundelslang - SBPTFE9 PTFE NA 5
Ons artikelnummer
1127578
Artikelnummer fabrikant
161-45200
Type nummer
SBPTFE9 PTFE NA 5
EAN-code
5022660549113
Model
Spiraalslang
Nom. diameter
9 mm
Materiaal
Kunststof
Materiaalkwaliteit
Polytetrafluorethyleen (PTFE)
Kleur
Kleurloos
Productomschrijving
161-45200 SBPTFE9-PTFE-NA-5M SPIRAALSLANG
voor het geleiden en beschermen van bekabeling en leidingwerk. uitstekende brandbescherming. zelfdovend volgens UL94 V0. zeer goed bestand tegen chemicaliën. kan achteraf worden gemonteerd. aftakken op iedere willekeurige plek, in iedere richting. breed assortiment afmetingen. SBPTFE kan worden toegepast in applicaties waar superieure bescherming tegen chemicaliën en extreme temperaturen wordt vereist.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1127578 |
| Artikelnummer fabrikant | 161-45200 |
| EAN-code | 5022660549113 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelbundelslang |
| Merk | HellermannTyton |
| Serie | 31 |
| Type nummer | SBPTFE9 PTFE NA 5 |
| Omschrijving | Spiraalslang 9mm PTFE transparant rol 5 M |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Model | Spiraalslang |
| Nom. diameter | 9 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polytetrafluorethyleen (PTFE) |
| Kleur | Kleurloos |
| Transparant | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 260 °C |
| Bedrijfstemperatuur kortstondig | 350 °C |
| Brandwerende eigenschappen | Conform UL94 V0 |
| Halogeenvrij | Nee |
| UV-bestendig | Nee |
| Wanddikte | 1 mm |
| Spiraalbreedte | 12.5 mm |
| Bundeldiameter | 10 - 100 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 4 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 5 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,26 kg |
| Afmeting verpakking | 0,295 x 0,295 x 0,075 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 258,82 per 1 st |
Artikel bevat 5 m