HellermannTyton - Kabelbundelband - T50R PA66W BK 100
Aanbevelingen
Productomschrijving
T50R-W-BK-C1 111-04889 BUNDELBAND 200x4,6 UV-ZWART
UV-bestendige zwarte bundelbanden verkrijgbaar in vele maten. Gemaakt van 100% hoogwaardige kunststof, zorgt voor een goede recycling. Binnenvertanding voor stevige grip op bundels. Eenvoudige applicatie, handmatig of met een installatietool.. Eenvoudig in te brengen vanwege gebogen punt.. Deze binnenvertande bundelbanden zijn gemaakt van UV-bestendig Polyamide 6.6 (PA66W) en dus geschikt voor buitentoepassingen. UV gestabiliseerde kabelbinders weerstaan ??UV-straling voor een aanzienlijk langere periode in vergelijking met standaard PA66 bundelbanden. Ze kunnen eenvoudig worden gebruikt voor het bundelen en vastzetten van kabels, leidingen en slangen, vooral in buitenruimten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1052675 |
| Artikelnummer fabrikant | 111-04889 |
| EAN-code | 5022660023613 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelbundelband |
| Merk | HellermannTyton |
| Serie | 11 |
| Type nummer | T50R PA66W BK 100 |
| Omschrijving | Bundelband 200x4,6 UV-zwart zak 100 st. |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Breedte band | 4.6 mm |
| Bandlengte | 200 mm |
| Banddikte | 1.2 mm |
| Max. bundeldiameter | 50 mm |
| Min. houdkracht | 225 N |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Montagetemperatuur | -40 - 85 °C |
| Model | Binnenvertand |
| Bandsluiting | Kunststoflipje/-nok |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| UV-stabiel conform ASTM D6779 | Ja |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| Bevestigingswijze | Geen |
| VG-toelating | Nee |
| MIL-toelating | Nee |
| UL-toelating | Nee |
| Transparant | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Minimale treksterkte | 225 N |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 6600 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,15 kg |
| Afmeting verpakking | 0,221 x 0,146 x 0,038 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,14 per 100 st |
Artikel bevat 1 st