HellermannTyton - Kabelbundelband - T50L PA66 BK 100
Brutoprijs
28,13
per 100
HellermannTyton - Kabelbundelband - T50L PA66 BK 100
Ons artikelnummer
1112341
Artikelnummer fabrikant
111-05400
Type nummer
T50L PA66 BK 100
EAN-code
5022660019005
Breedte band
4.6 mm
Bandlengte
390 mm
Banddikte
1.4 mm
Max. bundeldiameter
110 mm
Min. houdkracht
225 N
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
T50L-PA66-BK-C1 111-05400 BUNDELBAND 390x4,6 ZWART
T-serie bundelbanden, zeer grote verscheidenheid aan materialen en kleuren. hoge treksterkte met lage insteekkracht. hoogwaardige kunststof, goed te recyclen. binnenvertanding voor goede grip op de bundel. eenvoudige te verwerken, handmatig of met gereedschap. Voor het bundelen en bevestigen van kabels, leidingen en slangen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1112341 |
| Artikelnummer fabrikant | 111-05400 |
| EAN-code | 5022660019005 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelbundelband |
| Merk | HellermannTyton |
| Serie | 11 |
| Type nummer | T50L PA66 BK 100 |
| Omschrijving | Bundelband 390x4,6 zwart zak 100 st. |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Breedte band | 4.6 mm |
| Bandlengte | 390 mm |
| Banddikte | 1.4 mm |
| Max. bundeldiameter | 110 mm |
| Min. houdkracht | 225 N |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Model | Binnenvertand |
| Bandsluiting | Kunststoflipje/-nok |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| UV-stabiel conform ASTM D6779 | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| Bevestigingswijze | Geen |
| VG-toelating | Nee |
| MIL-toelating | Nee |
| UL-toelating | Nee |
| Transparant | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Minimale treksterkte | 225 N |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1400 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,27 kg |
| Afmeting verpakking | 0,51 x 0,157 x 0,04 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 28,13 per 100 st |
Artikel bevat 1 st