HellermannTyton - Kabelbundelband - T50I PA66W BK 100
Brutoprijs
23,01
per 100
HellermannTyton - Kabelbundelband - T50I PA66W BK 100
Ons artikelnummer
1052669
Artikelnummer fabrikant
111-05260
Type nummer
T50I PA66W BK 100
EAN-code
5022660180224
Breedte band
4.6 mm
Bandlengte
300 mm
Banddikte
1.2 mm
Max. bundeldiameter
85 mm
Min. houdkracht
225 N
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
T50I-W-BK-C1 111-05260 BUNDELBAND 300x4,6 UV-ZWART
T-serie bundelbanden, zeer grote verscheidenheid aan materialen en kleuren. hoge treksterkte met lage insteekkracht. hoogwaardige kunststof, goed te recyclen. binnenvertanding voor goede grip op de bundel. eenvoudige te verwerken, handmatig of met gereedschap. Voor het bundelen en bevestigen van kabels, leidingen en slangen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1052669 |
| Artikelnummer fabrikant | 111-05260 |
| EAN-code | 5022660180224 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelbundelband |
| Merk | HellermannTyton |
| Serie | 11 |
| Type nummer | T50I PA66W BK 100 |
| Omschrijving | Bundelband 300x4,6 UV-zwart zak 100 st. |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Breedte band | 4.6 mm |
| Bandlengte | 300 mm |
| Banddikte | 1.2 mm |
| Max. bundeldiameter | 85 mm |
| Min. houdkracht | 225 N |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Montagetemperatuur | -40 - 85 °C |
| Model | Binnenvertand |
| Bandsluiting | Kunststoflipje/-nok |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| UV-stabiel conform ASTM D6779 | Ja |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| Bevestigingswijze | Geen |
| VG-toelating | Nee |
| MIL-toelating | Nee |
| UL-toelating | Nee |
| Transparant | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Minimale treksterkte | 225 N |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 6100 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,22 kg |
| Afmeting verpakking | 0,416 x 0,157 x 0,04 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 23,01 per 100 st |
Artikel bevat 1 st