HellermannTyton - Kabelbundelband - T18R PA66W BK 100
Aanbevelingen
Productomschrijving
T18R-W-BK-C1 111-01960 BUNDELBAND 100x2,5 UV-ZWART
UV-bestendige, zwarte bundelbanden (PA66W), leverbaar in een zeer . grote verscheidenheid aan afmetingen. voor 100% vervaardigd uit hoogwaardige kunststof, goed te recyclen. binnenvertanding voor goede grip op de bundel. eenvoudig te verwerken, handmatig of met (pneumatisch-)gereedschap. bandeinde handig in de sluitkop te steken door gebogen bandeinde. Deze bundelbanden met binnenvertanding zijn vervaardigd uit UV-bestendig Polyamide 6.6 (PA66W) en daarmee geschikt voor buitentoepassing. UV-bestendige banden kunnen, vergeleken met standaard PA66-banden, gedurende lange tijd UV-straling weerstaan. Voor het bundelen en bevestigen van kabels, leidingen en slangen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1052574 |
| Artikelnummer fabrikant | 111-01960 |
| EAN-code | 4031026104294 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelbundelband |
| Merk | HellermannTyton |
| Serie | 11 |
| Type nummer | T18R PA66W BK 100 |
| Omschrijving | Bundelband 100x2,5 UV-zwart zak 100 st. |
| Land van Oorsprong | SGP |
Technisch
| Breedte band | 2.5 mm |
| Bandlengte | 100 mm |
| Banddikte | 1 mm |
| Max. bundeldiameter | 22 mm |
| Min. houdkracht | 80 N |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Model | Binnenvertand |
| Bandsluiting | Kunststoflipje/-nok |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| UV-stabiel conform ASTM D6779 | Ja |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| Bevestigingswijze | Geen |
| VG-toelating | Nee |
| MIL-toelating | Nee |
| UL-toelating | Ja |
| Transparant | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Minimale treksterkte | 80 N |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 10100 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,03 kg |
| Afmeting verpakking | 0,14 x 0,065 x 0,014 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,06 per 100 st |
Artikel bevat 1 st