HellermannTyton - Kabelbundelband - T18I PA66 NA 100
Brutoprijs
6,02
per 100
HellermannTyton - Kabelbundelband - T18I PA66 NA 100
Ons artikelnummer
2459776
Artikelnummer fabrikant
111-02319
Type nummer
T18I PA66 NA 100
EAN-code
4031026104515
Breedte band
2.5 mm
Bandlengte
145 mm
Banddikte
1.2 mm
Max. bundeldiameter
35 mm
Min. houdkracht
80 N
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
T18I PA66 NA 100 BUNDELBAND 145X2,5 TRANSPARANT
T-serie bundelbanden, zeer grote verscheidenheid aan materialen en kleuren. hoge treksterkte met lage insteekkracht. hoogwaardige kunststof, goed te recyclen. binnenvertanding voor goede grip op de bundel. eenvoudige te verwerken, handmatig of met gereedschap. Voor het bundelen en bevestigen van kabels, leidingen en slangen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2459776 |
| Artikelnummer fabrikant | 111-02319 |
| EAN-code | 4031026104515 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelbundelband |
| Merk | HellermannTyton |
| Serie | 11 |
| Type nummer | T18I PA66 NA 100 |
| Omschrijving | Bundelband 145x2,5 transparant zak 100 st. |
| Land van Oorsprong | SG |
Technisch
| Breedte band | 2.5 mm |
| Bandlengte | 145 mm |
| Banddikte | 1.2 mm |
| Max. bundeldiameter | 35 mm |
| Min. houdkracht | 80 N |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Model | Binnenvertand |
| Bandsluiting | Kunststoflipje/-nok |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| UV-stabiel conform ASTM D6779 | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Kleurloos |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| Bevestigingswijze | Geen |
| VG-toelating | Nee |
| MIL-toelating | Nee |
| UL-toelating | Ja |
| Transparant | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Minimale treksterkte | 80 N |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2600 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,049 kg |
| Afmeting verpakking | 0,25 x 0,14 x 0,017 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6,02 per 100 st |
Artikel bevat 1 st