HellermannTyton - Kabel-/adercodering - TTAGPU11X100WH PUR WH 125
Brutoprijs
215,63
HellermannTyton - Kabel-/adercodering - TTAGPU11X100WH PUR WH 125
Ons artikelnummer
2463758
Artikelnummer fabrikant
556-25021
Type nummer
TTAGPU11X100WH PUR WH 125
EAN-code
5022660684746
Model
Rolvorm
Materiaal
Kunststof
Lengte
100 mm
Breedte
11 mm
Kleur
Wit
Productomschrijving
TTAGPU11X100WH PUR WH 125 WEERSBESTENDIG MARKERINGSPLAATJE WIT 11X100MM
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2463758 |
| Artikelnummer fabrikant | 556-25021 |
| EAN-code | 5022660684746 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabel-/adercodering |
| Merk | HellermannTyton |
| Serie | 52 |
| Type nummer | TTAGPU11X100WH PUR WH 125 |
| Omschrijving | TIPS TipTag-serie |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Rolvorm |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte | 100 mm |
| Breedte | 11 mm |
| Kleur | Wit |
| Met tekstveld | Ja |
| Opdruk | Geen |
| Montagewijze | Overig |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 125 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,3 kg |
| Afmeting verpakking | 0,155 x 0,155 x 0,017 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 215,63 per 1 st |
Artikel bevat 125 st