HellermannTyton - Bevestigingssokkel en -element voor kabelbundelband - KR8G5 PA66 NA 100
Productomschrijving
KR8G5 PA66 NA 100 SCHROEFZADEL TRANSPARANT 25X14,5MM 6,5 BANDBREEDTE 8MM
zadel met extra ronding voor betere geleiding van de kabel. eenvoudig te monteren middels schroef of bout. stabiele bevestiging, met name in omgevingen met sterke vibraties. zadels zijn verkrijgbaar in verschillende maten en materialen. Speciaal ontwikkeld voor het fixeren van zwaardere bundels, bijvoorbeeld in automotivetoepassingen, carrosserie- en machinebouw, bouw- en landbouwmachines. Geschikt voor heavy duty bundelbanden met een maximale breedte van 8,3 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2460472 |
| Artikelnummer fabrikant | 151-24819 |
| EAN-code | 4031026122403 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bevestigingssokkel en -element voor kabelbundelband |
| Merk | HellermannTyton |
| Serie | 14 |
| Type nummer | KR8G5 PA66 NA 100 |
| Omschrijving | Schroefzadel transparant 25x14,5mm Ø 6,5 bandbreedte 8mm zak 100 st. |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Lengte | 25 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Geschikt voor bundelbandbreedte tot | 8 mm |
| Breedte | 14.5 mm |
| Bevestigingswijze | Schroeven en vastklinken |
| Diameter bevestigingsgat | 6.5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Kleur | Kleurloos |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2000 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,225 kg |
| Afmeting verpakking | 0,25 x 0,125 x 0,035 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 44,48 per 100 st |
Artikel bevat 1 st