Hawke - Wartel kabel-/buisinvoer - M80 nickel plated
Aanbevelingen
Productomschrijving
N153RGM80NP WARTEL MESSING, VE RNIKKELD, ARMERINGKLEM, M80 DOORLAAT G
Hawke brass cable gland 153/RAC-G-M80 nickel plated
De HAWKE 153/RAC is een robuuste industriële kabelwartel, geschikt voor binnen- en buitentoepassingen, met een IP66, 67 en 68 beschermingsgraad. Verkrijgbaar in messing, messing vernikkeld of RVS 316, is deze wartel ontworpen voor gebruik met single wire, braid wire of steel tape gearmeerde kabels met een elastomeer of plastic buitenmantel. De wartel biedt twee afdichtingsringen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4071474 |
| Artikelnummer fabrikant | N153RGM80NP |
| EAN-code | 8712251399308 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Hawke |
| Serie | 153/RAC |
| Type nummer | M80 nickel plated |
| Omschrijving | Hawke brass cable gland 153/RAC-G-M80 nickel plated |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 75 - 89.5 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 80 |
| Met trekontlasting | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Schroefdraadlengte | 20 mm |
| Sleutelwijdte | 106.4 mm |
| Zeskant hoekmaat | 115 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Overig |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -60 - 80 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 32 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.290,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st