Hager - Wandgoot - BRN6517019016
Ons artikelnummer
4128022
Artikelnummer fabrikant
BRN6517019016
Type nummer
BRN6517019016
EAN-code
4012740008099
Diepte
68 mm
Lengte
2000 mm
Aantal deksels
3
Breedte
170 mm
Deksels meegeleverd
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
BRN6517019016 BRN65 BODEMPROFI EL 65X170 MM PVC, 2 M, VERKEERSWIT
BRN65 bodemprofiel 68x170 mm pvc, 2 m, verkeerswit
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4128022 |
| Artikelnummer fabrikant | BRN6517019016 |
| EAN-code | 4012740008099 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRN6517019016 |
| Omschrijving | BRN65 bodemprofiel 68x170 mm pvc, 2 m, verkeerswit |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 68 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Aantal deksels | 3 |
| Breedte | 170 mm |
| Deksels meegeleverd | Nee |
| Dekselbreedte 1 | 80 mm |
| Dekselbreedte 2 | 45 mm |
| Dekselbreedte 3 | 45 mm |
| Symmetrisch | Ja |
| Bouwvorm rechthoekig | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9016 |
| Uitvoering achterwand (binnenzijde) | Doorlopend C-profiel |
| Met beschermfolie | Ja |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 1 |
| Met gootkoppelstuk | Ja |
| Bodemperforatie | Ja |
| Bevestiging deksel | Binnenliggend |
| Met kabelbevestigingsklem | Ja |
| Nuttige doorsnede | 9130 mm² |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Slagvastheid | IK07 |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 60 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 m |
| Minimale bestelafname | 2 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 22,016 KG |
| Afmeting verpakking | 0,235 x 0,25 x 2,01 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 60,50 per 1 m |
Artikel bevat 1 m