Hager - Transformator laagvolt lichtsysteem - LEDTR100
Brutoprijs
208,00
Hager - Transformator laagvolt lichtsysteem - LEDTR100
Ons artikelnummer
3086572
Artikelnummer fabrikant
LEDTR100
Type nummer
LEDTR100
EAN-code
4012740980241
Ingangsspanning
90 - 264 V
Uitgangsspanning
24 - 24 V
Vermogen
100 - 100 W
Breedte
52 mm
Materiaal behuizing
Kunststof
Productomschrijving
LEDTR100 SL, LED-strip elektronische transformator 100 W / 24 VDC
SL, LED-strip elektronische transformator 100 W / 24 VDC
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3086572 |
| Artikelnummer fabrikant | LEDTR100 |
| EAN-code | 4012740980241 |
| Artikelklasse (ETIM) | Transformator laagvolt lichtsysteem |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | LEDTR100 |
| Omschrijving | SL, LED-strip elektronische transformator 100 W / 24 VDC |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Ingangsspanning | 90 - 264 V |
| Uitgangsspanning | 24 - 24 V |
| Vermogen | 100 - 100 W |
| Breedte | 52 mm |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 190 mm |
| Hoogte | 37 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,64 KG |
| Afmeting verpakking | 0,04 x 0,07 x 0,22 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 208,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st