Hager - Scheidingsschot wandgoot - TWS70VERZ
Ons artikelnummer
2301153
Artikelnummer fabrikant
TWS70VERZ
Type nummer
TWS70VERZ
EAN-code
4012740898546
Model
1-voudig
Geschikt voor gootdiepte
68 mm
Bevestigingswijze
Opklembaar (snap)
Lengte
2000 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
TWS70VERZ TWS SCHEIDINGSSCHOT PLAATSTAAL 2M VERZ
Scheidingsschot plaatstaal voor goten h=65, 2 m, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2301153 |
| Artikelnummer fabrikant | TWS70VERZ |
| EAN-code | 4012740898546 |
| Artikelklasse (ETIM) | Scheidingsschot wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | TWS70VERZ |
| Omschrijving | Scheidingsschot plaatstaal voor goten h=65, 2 m, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | 1-voudig |
| Geschikt voor gootdiepte | 68 mm |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Kleur | Zink |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 90 °C |
| Slagvastheid | IK08 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 17,43 kg |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 0,18 x 2,03 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 21,00 per 1 st |
Artikel bevat 2 m