Hager - Ruimtethermostaat (huishoudelijk, niet industrieel) - 20262089
Ons artikelnummer
2291743
Artikelnummer fabrikant
20262089
Type nummer
20262089
EAN-code
4011334377283
Model
Aan/Uit
Type voeding
230 V AC
Aansluiting
2-draads
Met ontvanger
Nee
Meetbereik onderwaarde
5 °C
Productomschrijving
20262089 THERM. MET WISSELCONTACT, R1/R3 WIT
Therm. met wisselcontact, berker R.1/R.3 wit
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2291743 |
| Artikelnummer fabrikant | 20262089 |
| EAN-code | 4011334377283 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ruimtethermostaat (huishoudelijk, niet industrieel) |
| Merk | Hager |
| Serie | berker |
| Type nummer | 20262089 |
| Omschrijving | Therm. met wisselcontact, berker R.1/R.3 wit |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Aan/Uit |
| Type voeding | 230 V AC |
| Aansluiting | 2-draads |
| Met ontvanger | Nee |
| Meetbereik onderwaarde | 5 °C |
| Breedte | 71 mm |
| Meetbereik bovenwaarde | 30 °C |
| Opnemer extern | Nee |
| Thermische terugkoppeling | Serie |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Verwarmen | Ja |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Aantal uitgangen koeling | 1 |
| Differentiewaarde | 0.5 - 0.5 K |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Type opnemer | Bimetaal |
| Met display | Nee |
| Bediening | Draai |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Type contact | Wisselcontact |
| Max. spanning contacten | 4000 V |
| Max. contactbelasting | 10 A |
| Explosieveilig | Nee |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9010 |
| Hoogte | 71 mm |
| Diepte | 45.6 mm |
| Diameter | 71 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Klasse temperatuurregelaar | I |
| Meetbereik | 0 - 40 °C |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Energieverbruik standby (solstandby) | 0 W |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,1 KG |
| Afmeting verpakking | 0,07 x 0,084 x 0,085 M |
| Volle verpakking bevat | 1 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 125,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st