Hager - Overbelastingsrelais thermisch - EVB0016A
Brutoprijs
77,90
Hager - Overbelastingsrelais thermisch - EVB0016A
Ons artikelnummer
4193901
Artikelnummer fabrikant
EVB0016A
Type nummer
EVB0016A
EAN-code
3250612231775
Instelbaar stroombereik
1 - 1.6 A
Montagewijze
Directaanbouw
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit
Schroefaansluiting
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact
1
Aantal hulpcontacten als maakcontact
1
Productomschrijving
EVB0016A THERMISCH OVERBELASTI NGSRELAIS 1,0 - 1,6 A MAGNEETSCHAK. EV007…EV015
Thermisch overbelastingsrelais 1,0 - 1,6 A voor magneetschakelaars EV007…EV015
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4193901 |
| Artikelnummer fabrikant | EVB0016A |
| EAN-code | 3250612231775 |
| Artikelklasse (ETIM) | Overbelastingsrelais thermisch |
| Merk | Hager |
| Serie | |
| Type nummer | EVB0016A |
| Omschrijving | Thermisch overbelastingsrelais 1,0 - 1,6 A magneetschak. EV007…EV015 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbaar stroombereik | 1 - 1.6 A |
| Montagewijze | Directaanbouw |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aanloopklasse | CLASS 10 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 690 V |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie drukknop | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,16 KG |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 0,075 x 0,1 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 77,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st