Hager - Montagetoebehoren (kast/lessenaar) - FL863Z
Brutoprijs
26,30
Hager - Montagetoebehoren (kast/lessenaar) - FL863Z
Ons artikelnummer
2296281
Artikelnummer fabrikant
FL863Z
Type nummer
FL863Z
EAN-code
3250610673263
Hoogte
18 mm
Diepte
35 mm
Materiaal
Staal
Breedte
95 mm
Type toebehoren/onderdelen
Montagebeugel
Productomschrijving
FL863Z WANDBEVESTIGINGSBEUGELS KUNSTSTOF
Wandbevestigingsbeugels kunststof
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2296281 |
| Artikelnummer fabrikant | FL863Z |
| EAN-code | 3250610673263 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagetoebehoren (kast/lessenaar) |
| Merk | Hager |
| Serie | Univers |
| Type nummer | FL863Z |
| Omschrijving | Wandbevestigingsbeugels kunststof |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Hoogte | 18 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 95 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Montagebeugel |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 4 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,79 KG |
| Afmeting verpakking | 0,02 x 0,17 x 0,22 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 26,30 per 1 st |
Artikel bevat 4 st