Hager - Montagedoos wandgoot - GLT5010
Brutoprijs
9,40
Hager - Montagedoos wandgoot - GLT5010
Ons artikelnummer
1207602
Artikelnummer fabrikant
GLT5010
Type nummer
GLT5010
EAN-code
4012740871716
Aantal eenheden
1
Montagewijze doos
Achterwand
Model
Open
Apparaattype
Met draagring/draagbeugel
Bevestigingsspoor
60 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
GLT5010 INB DOOS DATA RJ45
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1207602 |
| Artikelnummer fabrikant | GLT5010 |
| EAN-code | 4012740871716 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagedoos wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | GLT5010 |
| Omschrijving | Inbouwdoos tehalit voor data, 64x71x50 mm, C-profiel, grijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal eenheden | 1 |
| Montagewijze doos | Achterwand |
| Model | Open |
| Apparaattype | Met draagring/draagbeugel |
| Bevestigingsspoor | 60 mm |
| Montagewijze installatie-eenheid | Schroeven |
| Trekontlastingsmogelijkheid | Ja |
| Met lasruimte | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,036 kg |
| Afmeting verpakking | 73 x 68 x 61 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st